Eiderdow Yorgan Göz Bebeği Oldu

Sleep & Bed 2022 İstanbul Mobilya Fuarında ziyaretçilerine sunduğu en özel yorganı olan Eiderdow Yorgan ile göz bebeği oldu. Tüy geçirmez %100 jakarlı ipekten üretilen dış kumaşı, %100 gıdık tüyünden üretilen iç dolgusu ve tamamen el işçiliği ile hazırlanmasıyla Eiderdow Kaz Tüyü İpek Yorgan ışıltısıyla bütün ilgiyi üzerine çekti.

Eiderdow Sleep & Bed standında 2022 İstanbul Mobilya Fuarında cam bir fanus içinde özel olarak sergilendi. Tamamen hayvan dostu tüy toplama sistemleri ile hayvan severleri de memnun edecek özenle hazırlanma şeklini gösteren tanıtım filmi ve ürünün ışıltısı bir araya gelince fuar katılımcıları ürüne büyük ilgi gösterdiler.

Eiderdow kaz tüyü ipek yorganın benzersiz tüy yapısı, lüks kuş tüyü ile onu dünyanın en sevilen ve en zor bulunan yorganı yapıyor. Kumaşında ki ipek, yumuşacık ve sıcak yapısıyla Eiderdow kaz tüyü ipek yorgan en konforlu yorgan olarak tanınıyor.

Gıdık tüyü su kuşlarında ki iç koruma kalkanı olarak biliniyor. Kazları havada yada suda aşırı düşük olan hava sıcaklıklarından koruyan gıdık tüyleri su geçirmez yapıdadır ve çok az su tutarlar.Hit kazı olarak bilinen Bar-Headed Goose yerden 8.800 metre irtifada uçabilmektedir. Bu irtifada sıcaklık -44 derece civarlarındadır. Sibirya kazları ise bazı zamanlar -50 dereceden daha düşük sıcaklıklara maruz kalırlar. Bu sebeple en kaliteli tüy olarak bilinen gıdık tüyleri yastık ve yorganlarınızda yumuşaklığı sağlarken, hacmini arttırır ve ısı tutma özelliği sağlarlar.

İlginizi Çekebilir