Hakkımızda

Herkes İçin Uykunun En İyisi

Şu an dünyada 25’ten fazla ülke ve 7 kıtaya ihracat yapan bu tesis çevre dostu enerji üretim sistemi ile dikkat çekiyor. Güneş enerji panelleri sistemiyle kendi enerjisini kendisi üreten Sleep & Bed tesisleri tamamen çevre dostu ve yenilenebilir enerji kaynakları kullanıyor.

Tesislerinde yaylı yataklar, sünger yataklar, visco yataklar, bebek yatakları, kedi köpek yatakları gibi bir çok farklı kategoride üretim yapıyorlar. Yatak, yastık ve yorgan üretimlerinde sünger, visco, paket yay, pamuk, kaz tüyü gibi bir çok farklı ürün segmentinde ürünler hazırlanabiliyor.

Geçmişten Bugüne: Markanın Ardında

1976 yılında kurulan Mitsan Makina İnşaat Ticaret Sanayi ve Anonim Şirketi, ithalat ve ihracata başladığı ticari faaliyetlerine, günümüz itibari ile aktif olarak devam etmektedir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda kendini kanıtlamış ve en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Ayrıca 2007 yılında Felteks Keçe üretim tesisini kurarak büyümesini devam ettirmiştir.

Hikayemiz

Sleep & Bed uyku alanındaki uzmanlığını yatak üretim kapasitesinin üzerine çıkartarak ,diğer uyku ürünleri ile kalitesini birleştirmeyi hedefliyor.

Uyku bir bütündür” felsefesi ile yola çıktık.

Uykunun İyisi

2011 yılında Vizion markası ile yatak üretim fabrikasını kurmuştur. Vizion markası ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla başta Avrupa olmak üzere Orta Asya ülkeleri ve Amerika’ya ürün ihraç etmiştir. Seneler içinde elde ettiği bütün birikim ve kalite bütünlüğü ile hayata geçen Sleep & Bed markası, 2022 yılında yepyeni denizlere yelken açıyor